Victoria’s Secret Sol Pure Seduction Body Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pure Seduction |
| Type | Body Mist |
| Fragrance Type | Body Mist |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Sol Pure Seduction Body Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pure Seduction |
| Type | Body Mist |
| Fragrance Type | Body Mist |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Tevin –
“The fragrance quiz helped me find my perfect scent. A fun and useful feature!”
Owen –
“Incredible staying power. One spray in the morning, and I smell amazing all day.”
Madisyn –
“Exceptional Quality That Endures”
Brady –
Daisha –
“Products arrived with manufacturing defects.”
Vida –
“The website’s search function is robust, making it easy to find specific products.”