Sisley Gentle Facial Buffing with Botanical Extracts Cream 40ml
| option | 40ml |
|---|---|
| Brand | Sisley |
| Fragrance Name | Skincare |
| Gender | Women |
| Type | Face Cream |
| Fragrance Type | Face Cream |
| Volume | 40 ml |
| Shade | n/a |
Sisley Gentle Facial Buffing with Botanical Extracts Cream 40ml
| option | 40ml |
|---|---|
| Brand | Sisley |
| Fragrance Name | Skincare |
| Gender | Women |
| Type | Face Cream |
| Fragrance Type | Face Cream |
| Volume | 40 ml |
| Shade | n/a |
Abigale –
“The scent is long-lasting but not overpowering. Subtle elegance at its best.”
Ophelia –
“Timeless Elegance”
Darius –
“I’ve never experienced such a delightful array of scents. A must-visit!”
Shanon –
“Fast shipping, received my order sooner than expected.”