Shiseido Lipliner InkDuo 1.1g – 04 Rosewood
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| option | 1.1g – 04 Rosewood |
| Brand | Shiseido |
| Fragrance Name | The Makeup |
| Effect | Matte |
| Formulation | Pencil |
| Type | Lip Pencil |
| Fragrance Type | Lip Pencil |
| Shade | Pink |
| Volume | 1 ml |







Rachel ken –
“I’m constantly asked, ‘What are you wearing?’ It’s a showstopper!”
Clarabelle –
“Delicious Dining Experience: Four-Star Rating Well Deserved”
Amara –
“The loyalty program perks motivated me to make repeat purchases.”
Claudia –
The product is firmly packed.
Berta –
“Sophistication Redefined!”
Ricky –
“Decent product, reasonable price.”
Victor –
“A Perfume Poem”
Winnifred –
“Unmatched Elegance!”
Shane –
Duane –
“Unforgettable Essence!”