AZZARO POUR HOMME 150ML DEODORANT SPRAY
| Brand | Azzaro |
|---|---|
| Skin Type | Normal Skin |
| Department | Men |
| Type | Deodorant |
| Formulation | Spray |
| Size | 150ml |
| Gender | Men |
| Scent | Citrus |
| Country/Region of Manufacture | France |
| Item Weight | 150 ml |
AZZARO POUR HOMME 150ML DEODORANT SPRAY
| Brand | Azzaro |
|---|---|
| Skin Type | Normal Skin |
| Department | Men |
| Type | Deodorant |
| Formulation | Spray |
| Size | 150ml |
| Gender | Men |
| Scent | Citrus |
| Country/Region of Manufacture | France |
| Item Weight | 150 ml |
Susana –
“Some products are great, others not so much.”
Kurt –
“Products were okay, but I’ve had better experiences with other brands.”
Anthony P –
“Faulty Goods, No Help”
Marjory –
“The beauty shop’s return policy is hassle-free – though I’ve never wanted to return a perfume!”
Jennifer –
“Found rare beauty items that I couldn’t find elsewhere.”
Hailie –
The product is firmly packed.
Bridgette –
“Flawless [Product/Service] Experience”
Darrell –
This is a total waste of time and money, I advise everyone not to waste any moment with this.