Victoria’s Secret Pink Pink Macaron Body Lotion 236ml
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| option | 236ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink Pink Macaron |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 236 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Pink Pink Macaron Body Lotion 236ml
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| option | 236ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink Pink Macaron |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 236 ml |
| Shade | n/a |
Araceli –
“The clean beauty section is impressive. Happy to find natural alternatives.”
Alphonso –
“Enchanting Fragrance!”
Baron –
“A Masterclass in Customer Satisfaction!”