Victoria’s Secret Bombshell Paris Fragrance Lotion 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Bombshell Paris |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Bombshell Paris Fragrance Lotion 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Bombshell Paris |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Vicente –
“I love how the scent lingers in a room even after I’ve left. Leaves a lasting impression.”
Ida –
“Perfume Alchemy”
Bailey –
“The loyalty program is great. I’ve earned some awesome rewards!”
Darrion –
“Decent products, but shipping took longer than expected.”
Kelly –
“Average quality, nothing extraordinary.”