Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml – #1 High Density Black
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| EAN | 3.36544E+12 |
| Product Line | Volume Effect |
| Volume | 7.5ml |
| Custom Bundle | No |
| Country/Region of Manufacture | France |
| Size | 7.5ml,Travel Size |
| MPN | 157YSL |
| Formulation | Liquid |
| Brand | Yves Saint Laurent |
| Effect | Volumising |
| Shade | Blackest Black,Black |
| Features | Long Lasting |
| Type | Mascara |






Mario –
“Elevates the Senses”
Cullen –
“The packaging is as luxurious as the scent. A true five-star experience.”