Victoria’s Secret Very Sexy Sea Fragrance Lotion 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Very Sexy Sea |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Very Sexy Sea Fragrance Lotion 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Very Sexy Sea |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Glen –
“The Epitome of Opulence and Superiority!”
Martin –
“Smooth transaction, satisfied with my purchase.”
Shayna –
Good quality.
William S –
“I’m on my third bottle of this perfume – it’s become a staple in my beauty routine.”
Sunny –
Deliciously Unexpected: A Culinary Adventure”
Zoe –
“Seduction in a Bottle”
Ettie –
“Fragrance Poetry!”
Jonas –
“The customer service at this beauty shop is exceptional – attentive and friendly.”
Oceane –
“Products arrived in good condition, but packaging could be improved.”