Victoria’s Secret Pink Invigorate Moodscentz Body Mist 250ml Spray
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml Spray |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink Invigorate Moodscentz |
| Gender | Women |
| Type | Body Mist |
| Fragrance Type | Body Mist |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |







Beryl –
“Perfume Perfection Achieved!”
Black –
“Flawless Execution, Every Time!”
Arnold –
“Impressed with the quick delivery.”