Victoria’s Secret Pink Honey Ginger Body Lotion 236ml
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| option | 236ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink Honey Ginger |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 236 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Pink Honey Ginger Body Lotion 236ml
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| option | 236ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink Honey Ginger |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 236 ml |
| Shade | n/a |
Stuart –
“Products arrived in good condition, but packaging could be improved.”
Candelario –
“The fragrance is so timeless; I can see myself wearing it for years to come.”
Abagail –
“Pure Bliss in a Bottle”