Victoria’s Secret Pink Coco Chill Calming Body Lotion 414ml
| Weight | 414 kg |
|---|---|
| option | 414ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 414 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Pink Coco Chill Calming Body Lotion 414ml
| Weight | 414 kg |
|---|---|
| option | 414ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Pink |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 414 ml |
| Shade | n/a |
Marcellus –
“Five Stars for Excellence in Every Detail”
Carlotta –
“This fragrance is so unique; I feel like I’m wearing something truly special.”
Ophelia –
“Scent of Success!”