Yardley Royal Bouquet Body Lotion 400ml
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| option | 400ml |
| Brand | Yardley |
| Fragrance Name | Royal Bouquet |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 400 ml |
| Shade | n/a |
Yardley Royal Bouquet Body Lotion 400ml
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| option | 400ml |
| Brand | Yardley |
| Fragrance Name | Royal Bouquet |
| Gender | Women |
| Type | Body Lotion |
| Fragrance Type | Body Lotion |
| Volume | 400 ml |
| Shade | n/a |
Breanna –
“Overpriced Junk”
Ardith –
“Elegance Redefined – Truly Exceptional”
Stefan –
“The customer service team went above and beyond to help me find my perfect scent.”
Edyth –
“The staff is knowledgeable and helped me find my perfect scent.”
Rowland –
“Dreadful Shipping Service”