Victoria’s Secret Sugar Plum Fig Body Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Sugar Plum Fig |
| Gender | Women |
| Type | Body Mist |
| Fragrance Type | Body Mist |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Sugar Plum Fig Body Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Sugar Plum Fig |
| Gender | Women |
| Type | Body Mist |
| Fragrance Type | Body Mist |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Desiree –
“Good value, solid 3-star experience.”