Victoria’s Secret Solar Sands Fragrance Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Bodycare |
| Type | Body Spray |
| Fragrance Type | Body Spray |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Victoria’s Secret Solar Sands Fragrance Mist 250ml
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| option | 250ml |
| Brand | Victoria\'s Secret |
| Fragrance Name | Bodycare |
| Type | Body Spray |
| Fragrance Type | Body Spray |
| Volume | 250 ml |
| Shade | n/a |
Orie –
“The Epitome of Excellence”